Выберите категорию

Цветочные новости

Тюльпан - символ весни і романтики

Для більшості наших співвітчизників тюльпани в першу чергу є символом весни. Саме ці ніжні і яскраві квіти після довгої зими одними з перших з'являються на прилавках магазинів.

Разом з теплим весняним сонцем і пробудженням природи багатьох з нас тюльпани налаштовують на романтичний лад і викликають бажання здійснювати гарні вчинки і більш відкрито проявляти свої почуття і емоції.

Зробити це можна, подарувавши коханій жінці символізує щиру любов букет з червоних тюльпанів.

Складання букетів: поради професіоналів

Дарувати тюльпани можна з будь-якого приводу. Оригінальні букети з цих квітів можна скласти самостійно, скориставшись для цього рекомендаціями флористів.

Що слід враховувати, складаючи букет з тюльпанів:

• у квітки дуже гнучке стебло, тому, для того щоб букет тримав форму, необхідно зафіксувати його не тільки в нижній частині стебел, а й біля бутонів;

• оскільки синтетична упаковка погано виглядає з такими квітами, для їх декорування краще використовувати такі матеріали, як рогожка, фетр, проста стрічка або бант;

• композицію можна доповнити гіацинтами, ліліями, ірисами, а також гілочками ялівцю або кипариса.

Головне при створенні букета враховувати статус і смаки людини, якій він призначений. Якщо бажання створювати «шедеври флористики» самостійно відсутня, можна придбати готові букети в салонах Букет-експрес)

Зібрані букети професіоналами виглядають просто бездоганно і тому обов'язково сподобаються навіть людині з найвишуканішим смаком.

Пример букета Курахово 2тюльпан5тюльпан6тюльпаны1тюльпаны3тюльпаны4