Выберите категорию

Гарантія

Багато людей з недовірою ставляться до покупок в інтернеті, а вже тим більше до придбання такого тендітного товару як квіти та букети, т. к. бояться бути ошуканими і не отримати того, чого очікували. Компанія Букет-Експрес вже більше п'ятнадцяти років працює на українському та міжнародному квітковому ринку. Ми встигли заслужити довіру наших клієнтів і маємо великий список постійних покупців.

 

Букет-Експрес - це суворе дотримання зазначених строків. Ми не з чуток знаємо, наскільки важливо доставити букет вчасно. Квіти, як правило, даруються на круглу дату або з метою зробити оригінальний сюрприз, тому дотримання термінів доставки має бути беззаперечним. Ми гарантуємо доставку по Україні, а також в будь-яку точку земної кулі, протягом однієї доби. В межах Києва доставка здійснюється за дві години, починаючи з моменту оформлення замовлення.

 

Букет-Експрес - це гарантія якості. У цьому питанні не може бути ніяких «а якщо». Ми гарантуємо, що наші квіти будуть завжди свіжими, букети будуть ідеально тримати форму, відповідати заявленому опису і фото. Ми працюємо з провідними флористами і декораторами, тому наші квіткові композиції володіють еталонним якістю.

 

Букет-Експрес - це бездоганне дотримання умов замовлення. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Менеджер компанії уважно вислухає всі ваші побажання, проконсультує і допоможе з вибором того чи іншого сорту квітів. Ми нічого не приховуємо від своїх клієнтів, в режимі реального часу ви можете слідкувати за тим, як збирається ваш букет, за допомогою веб камер, встановлених в наших салонах.

 

Букет-Експрес - це конфіденційність. Всі контактні дані, які ви вказуєте при оформленні замовлення, недоступні для сторонніх осіб і надійно охороняються нашою службою інформаційної безпеки.

 

Букет-Експрес - це безпечні грошові платежі. Ми офіційно співпрацюємо з провідними онлайн системами приймання і відправлення грошових платежів. Всі переклади кодуються і обробляються на захищених банківських среверах. Ми гарантуємо, що ваші особисті дані і номери кредитних карт будуть недоступні для зловмисників.

 

Повернення грошей. У нашому житті завжди має місце форс-мажорна ситуація або людський фактор, від цього не захищені навіть самі налагоджені системи. У тому випадку, якщо з тієї чи іншої причини ваше замовлення був затриманий або чимось вас не влаштовує, то ви можете подати нам претензію на електронну пошту протягом однієї доби. Ми повернемо вам гроші або виконаємо наступне замовлення безкоштовно. Команда Букет-Експрес завжди йде на зустріч своїм клієнтам, ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені від нашої співпраці. Телефонуйте нам і поспішаєте дарувати радість дорогим вам людям!